ApartHotel Cristina, Zakopane
Przyjazd 03 gru 2021
Wyjazd 04 gru 2021
Tło bannera

Biznes

Dla biznesu

Aparthotel Cristina to także zlokalizowany w centrum Zakopanego luksusowy hotel biznesowy.

Atmosfera spokoju i dyskrecji sprzyja spotkaniom biznesowym z kluczowymi partnerami oraz kameralnym wyjazdom integracyjnym dla kadry zarządzającej i członków zarządu.

Atmosfera do budowania biznesowych relacji

Komfortowe, przestronne apartamenty w stylu alpejskim, góralskim i kamienicznym zapewniają najwyższy standard pobytu. Obszerna, dyskretnie wydzielona część wypoczynkowa w każdym z apartamentów doskonale sprawdza się zarówno podczas strategicznych rozmów biznesowych jak i integracji z widokiem na Tatry i zieleń miejskiego parku.

Bankiety i imprezy firmowe

Dwie znajdujące się w obiekcie restauracje o odmiennym charakterze – Drukarnia Smaku i Cristina Ristorantre & Pizzeria – to wygodna przestrzeń na imprezy firmowe, bankiety czy kolacje z kluczowymi klientami. Aranżujemy je w zależności od charakteru wydarzenia, za każdym razem zapewniając kameralną i pełną prywatności atmosferę. Standardem jest u nas doskonała kuchnia w towarzystwie wina dobranego przez obecnego na miejscu sommeliera.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij