Aparthotel Cristina, Zakopane
Przyjazd 05 sie 2020
Wyjazd 06 sie 2020
Tło bannera

Aparthotel Cristina

Wszystko jest tu dopieszczone i wygodne. Tak by w sercu Zakopanego móc się schować, zanurzyć w spokoju i komforcie nierozpraszającym zmysłów.

Gdy zdecydowaliśmy się z mężem tchnąć nowe życie w niszczejący budynek na Placu Niepodległości, postanowiłam, że nic nie będzie tu robione z pośpiechem. To dlatego kształt Aparthotelu Cristina dojrzewał bardzo powoli. Musiałam być pewna, że – zanim zaproszę Państwa na wypoczynek do mojego rodzinnego miasta – atmosfera i wystrój sprzyjać będą uczuciu wszechogarniającego błogostanu. Że będzie to miejsce luksusowe i intymne. Dopracowane w najmniejszych detalach. Z najlepszą możliwą kuchnią. Miejsce, które zapada w pamięć na długo.

Zapraszam na krótką wędrówkę przez historię i wnętrza Aparthotelu Cristina. Do zobaczenia!

Trzy style wnętrz

Wnętrza Aparthotelu Cristina wykańczane były bez pośpiechu. Dłuta rzeźbiarzy zdobiły dębowe meble, hafty pokrywały wezgłowia, a ręczne malunki otulały kaflowe kominki. Tak powstały wnętrza w stylu alpejskim, góralskim i klasycznym.

Rozgość się!

Niezwykła historia

Zanim na Plac Niepodległości 7 zaprosiliśmy luksus i zanim rozgościły się tu najlepsze restauracje w Zakopanem, mieściła się tu słynna drukarnia „Polonia”.

Ekologia

W Aparthotelu Cristina wierzymy, że luksusowy wypoczynek współgra z ekologią. Dbamy o czyste powietrze, wybieramy eko kosmetyki i… serwujemy śniadania.

 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij